• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

Nieruchomości Kujawsko-Pomorskie Bydgoszcz

Znalezionych ofert: 1 074

15890582 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje 66,5 m² Fordon - os. Niepodległości 27879703 15890582 OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!3 pokoje 66,5 m² os. Niepodległości 2 piętro  ATUTY:- lokalizacja przy lesie i terenach zielonych- wysoki standard wykończenia- klimatyzacja w salonie- duża loggia- pełne wyposażenie w cenie- kameralny budynek z 2014...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

690 000 PLN (10 455 zł/m2)

3
1
66 m2
2014
15889451 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27850808 15889451 Do wynajęcia lokal 26 m2 w Centrum miasta. Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 26 m2 , położony na 1 piętrze kamienicy w ścisłym centrum przy ruchliwej ulicy. W pobliżu znajduje się dworzec PKP oraz przystanki komunikacji miejskiej , co z...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

780 PLN (30 zł/m2)

11
-
26 m2
-
15887297 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27780810 15887297 Do wynajęcia pomieszczenia biurowe o powierzchni 50m2 w biurowcu na Czyżkówku. Winda- jest Lokal znajduje się na 2 piętrze. Dostępne również różne metraże na 2,3, 4 piętrze 36zł netto plus media - 300m2 pomieszczenia biurow...

Bydgoszcz (Czyżkówko) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 800 PLN (36 zł/m2)

11
-
50 m2
-
15890113 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27870135 15890113 Nowa oferta! lokal handlowo- usługowy na wynajem-Centrum Do wynajęcia przestronny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 110 m2 zlokalizowany na parterze reprezentacyjnej kamienicy. Atuty nieruchomości: -parter w kamienicy bezpośredni dost...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

4 070 PLN (37 zł/m2)

11
-
110 m2
-
15380560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Poddaszowe mieszkanie z pięknym widokiem! 17258778 15380560 OFERTA W PEPPER HOUSE!!! 3POKPOJOWE MIESZKANIE - WILCZAK! ATUTY: - Przepiękny widok - Zielony ogród - Piękne, drewniane elementy nadające nietuzinkowego charakteru CHARAKTERYSTYKA: Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze zadbanej kamienicy. Spokojne ...

Bydgoszcz (Wilczak) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

349 900 PLN (6 998 zł/m2)

3
1
50 m2
1920
15889047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27842354 15889047 Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1104 m². Działka jest płaska, w kształcie regularnego prostokąta, niezabudowana, położona w otoczeniu innych działek budowlanych. Media w drodze. Działka znajduje się w świetn...

Bydgoszcz (Łęgnowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

140 000 PLN

-
-
1104 m2
-
15863603 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27253361 15863603 Przestronne mieszkanie 110 m² w nowym budownictwie - duży potencjał aranżacyjny Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 110 m² , położone na drugim piętrze w nowoczesnym budynku. Lokal wyróżnia się tró...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

970 000 PLN (8 818 zł/m2)

4
-
110 m2
-
15896668 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27986120 15896668 Polecam do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni całkowitej 35 m2 . W tej chwili znajduje się tu salon fryzjerski, ale z powodzeniem lokal może zostać przystosowany pod inną działalność.Pomieszczenie wyposażone w klimatyzację. W bezpośredniej okolic...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 600 PLN (74 zł/m2)

11
-
35 m2
-
15867936 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowy dom z dużą działką OPŁAWIEC-rzeka-las 27358567 15867936 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - dostępna tylko w Housing MarketNa sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w Bydgoszczy - w spokojnej, zielonej dzielnicy Opławiec.To idealna propozycja dla osób szuk...

Bydgoszcz (Opławiec) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

999 900 PLN (6 060 zł/m2)

6
2
165 m2
2019
15896331 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27977317 15896331 Oferta wynajmu hali - Bydgoszcz, Bartodzieje Oferuję do wynajęcia halę o łącznej powierzchni około 405 m², zlokalizowaną w bydgoskiej dzielnicy Bartodzieje. Obiekt składa się z jednego niezależnego pomieszczenia, co umożliwia elastyczne...

Bydgoszcz (Leśne) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

10 935 PLN (27 zł/m2)

11
-
405 m2
-
15896115 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27969130 15896115 Na sprzedaż dom o powierzchni 150 m2 z budynkiem gospodarczym 48 m2 na działce 530 m2 ,zlokalizowana na Miedzyniu, pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną lub inwestycyjnie pod gabinety medyczne. Na działce znajduje się dom wraz z budynkiem...

Bydgoszcz (Miedzyń) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

699 000 PLN (3 530 zł/m2)

4
-
198 m2
-
15896485 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27981128 15896485 Do wynajęcia M-4 w wieżowcu na bydgoskich Wyżynach.Do wynajęcia bardzo atrakcyjnie zlokalizowane na bydgoskich Wyżynach prawie 48 metrowe mieszkanie. W skład mieszkania, które znajduje się na 7 piętrze wchodzą:- trzy pokoje, z czego w jednym zaadopto...

Bydgoszcz (Wyżyny) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 700 PLN (35 zł/m2)

3
-
48 m2
-